بررسی برنامه وزرای پیشنهادی اطلاعات، کشور و دفاع در کمیسیون امنیت ملی

کمیسیون اصل ۹۰ به وزرای پیشنهادی نفت و دادگستری رای مثبت می دهد
۲۳ مرداد ۱۳۹۶
صد درصد به موضوع پنجره واحد گمرکی قائل هستم/۳۰ درصد اشتغال کشور در حوزه صنعت است
۲۳ مرداد ۱۳۹۶

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی جلسه این کمیسیون را تشریح کرد.

سید حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز (یکشنبه ۲۲ مردادماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: در ابتدای جلسه امروز، کمیسیون اقدام وحشیانه و جنایتکارانه گروه تروریستی تکفیری داعش در به شهادت رساندن شهید حججی را بررسی و یاد و خاطره این شهید دفاع از حریم اهل بیت (ع) را گرامیداشت.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: همچنین بروجردی از زحمات و تلاش های اعضای کمیسیون که در ایام تعطیل مجلس، با تشکیل جلسات فوق العاده طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه را اصلاح، تقویت و تکمیل کردند تقدیر و تشکر کرد.

وی با بیان اینکه نمایندگان کمیسیون امنیتی برنامه های وزرای پیشنهادی را بررسی کردند، گفت: محمود علوی وزیر فعلی و پیشنهادی وزارت اطلاعات با استماع نظرات اعضای کمیسیون، برنامه خود در وزارت اطلاعات در دولت دوازدهم را تشریح کرد.

نقوی حسینی افزود: امیر حاتمی وزیر پیشنهادی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز پس از طرح مسائل از سوی اعضا، برنامه ها و دیدگاه های خود را برای وزارت مذکور توضیح داد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه رحمانی فضلی وزیر پیشنهادی و فعلی وزارت کشور آخرین میهمان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بود، اظهار داشت: وی نیز پس از شنیدن سوالات و نقطه نظرات اعضا، ضمن توضیح پیرامون موضوعات  مطرح شده، برنامه های خود برای وزارت کشور در دولت دوازدهم را تشریح کرد./

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *